Nowy Ożarów

Nowy Ożarów etap 5 to projekt mieszkaniowy wielorodzinny zlokalizowany w Ożarowie Mazowieckim przy ulicy Nadbrzeżnej.

Projekt nieruchomości bazuje na przemyślanych rozwiązaniach architektonicznych, dzięki czemu mieszkania, są komfortowe i funkcjonalne. W ramach inwestycji zaplanowano 129 lokali mieszkalnych i 11 lokali usługowych.

Trzy piętrowy budynek z garażem podziemnym, windą i wysoce rozwiniętą infrastrukturą. Przy mieszkaniach na parterze ogródki, w pozostałych balkony. Dostępne metraże mieszkań w przedziale od 31 m² do 81 m². Wysokość mieszkań 2,90 m. Na poziomie „0”  zostały zaprojektowane pomieszczenia gospodarcze typu komórki lokatorskie. Ponadto przewidziano również na terenie osiedla miejsca postojowe naziemne zewnętrzne.

Kameralność, doskonałe położenie – z dala od hałaśliwych ulic, bliskość infrastruktury komunikacyjnej (kolej, autobus) oraz bezpośredni dostęp do obszernych terenów zielonych to niewątpliwie najważniejsze z zalet tego osiedla.

Inwestycja jest szczególnie atrakcyjna dla osób, które chciałyby zamieszkać w spokojnej i zielonej okolicy zarazem korzystając z bliskości miasta i związanych z tym udogodnień. 8 km do Bemowa, a 15 do Centrum Warszawy. Projekt głównie skierowany jest dla ludzi młodych szukających swojego pierwszego M. Spodoba się zarówno singlom, jak i rodzicom szukającym miejsca w którym mogliby stworzyć bezpieczny dom dla swoich pociech.