Inwestycje zrealizowane
Zielonki Residence to kameralne osiedle usytuowane na skraju Puszczy Kampinoskiej. Inwestycja dedykowana jest osobom poszukującym zacisznego, spokojnego, a zarazem świetnie skomunikowanego miejsca do mieszkania. Osiedle łączy w sobie bliskość natury, terenów zielonych z doskonałą lokalizacją nie daleko centrum miasta. Położone jest u zbiegu ulic : Białej Góry i Warszawskiej.
Osiedle przy ulicy Legendy to wyjątkowa inwestycja położona w Ożarowie Mazowieckim. Charakteryzuje się niską, jedynie 2-piętrową zabudową w stylu domów szeregowych oraz nowoczesną architekturą z dbałością o detale. Na inwestycję składa się 10 kameralnych budynków z 20 mieszkaniami o metrażach od 56 do 114 m².
Na styku miasta i natury, przy ulicach: Umiastowskiej, Sienkiewicza i Hallera powstał unikalny, dwuetapowy projekt domów jednorodzinnych zaprojektowany z myślą o osobach, które cenią sobie design, wygodę i przestrzeń. Osiedle składa się z 72 domów jednorodzinnych, utrzymanych w eleganckim, nowoczesnym stylu.
Na przedmiotową inwestycję złożyła się realizacja V etapów. Pierwszy z nich składał się z 36 segmentów w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej o łącznej powierzchni 5 904m2. Drugi z kolei obejmował realizację 40 segmentów w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej o łącznej powierzchni 6 700 m2. Trzeci etap polegał na wybudowaniu kolejnych 40 segmentów w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej o łącznej powierzchni 5053 m2. Wynikiem realizacji IV etapu była realizacja 56 segmentów także w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej o powierzchni łącznej 7164,00. Na ostatni V etap inwestycji złożyło się wybudowanie 56 segmentów podobnie jak w przypadku poprzednich etapów w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej o powierzchni 7338,00 m2.
Osiedle w Ożarowie Mazowieckim, zrealizowane w latach 2017 – 2019. Całkowita powierzchnia inwestycji to 2 060 m2, w tym 10 segmentów w zabudowie szeregowej.
Pierwszy etap osiedla Modern to 3 kondygnacyjne osiedle mieszkaniowe położone w Ożarowie wzdłuż Rubinowej. Całkowita powierzchnia tego osiedla mieszkaniowego wynosi 3000 metrów kwadratowych, z czego największą część zajmują mieszkania - 2300 metrów kwadratowych, których jest 30.
Nowy Ożarów to wielorodzinny projekt mieszkaniowy. Inwestycja bazuje na przemyślanych rozwiązaniach architektonicznych, dzięki czemu mieszkania, są komfortowe i funkcjonalne. Kameralność, doskonałe położenie – z dala od hałaśliwych ulic, bliskość infrastruktury komunikacyjnej (kolej, autobus) oraz bezpośredni dostęp do obszernych terenów zielonych to niewątpliwie najważniejsze z zalet tego osiedla. Inwestycja to 149 lokali o łącznej powierzchni 7 856 m2.
Osiedle Chabrowy Zakątek to jednorodzinna, podwarszawska zabudowa, która wraz z otaczającą architekturą tworzy wyjątkowy klimat. Bliskość Puszczy Kampinoskiej stwarza zaś wspaniałe warunki rekreacyjne. Dzięki dogodnej lokalizacji Ożarowa Mazowieckiego i świetnemu połączeniu z Trasą S8 oraz ul. Poznańską właściciele mają szybki dostęp do centrum Warszawy. Inwestycja to 89 lokali o łącznej powierzchni 17 020 m2.
Osiedle jest przykładem jedynej w swoim rodzaju jednorodzinnej, podwarszawskiej zabudowy. Dodatkowa bliskość Puszczy Kampinoskiej stwarza wspaniałe warunki rekreacyjne. Inwestycja zlokalizowana jest ok. 4 km od Warszawy i ok. 14 km od centrum miasta oraz blisko trasy S8. Inwestycja to 78 domów w łącznej powierzchni 13 104 m2.
Inwestycja składająca się z 54 segmentów w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni użytkowej 8100 m2. Jest to kompleks bardzo przyjaznych budynków o ponadczasowej architekturze zewnętrznej i funkcjonalnych wnętrzach.

Zapraszamy do Biura Sprzedaży

Nowe domy i mieszkania w spokojnych okolicach i kameralnych osiedlach